Гальмую з Мазурком і фільмом “Згадати все”

1292

Для писання в блозі в мене все менше часу, і ті теми, які я лише збираюсь зачіпити, все частіше висвітлюються іншими. Отак, враження про справу Караванського стрільця (Мазурка) та огляд фільму (рімейка) “Згадати все” вже добре розкрили інші люди. Тому я дам на них лінки і лише трохи прокоментую.

Те, що твориться довкола теми Мазурка та вбитих у Каравані, я вважаю свідченням тупості чи корисливості (чи того й іншого разом) певних високопосадовців (зокрема, силових структур України). Що б там не відбувалося насправді, у будь-якому випадку, все виглядає підозріло та ницо. Зрештою, багато розказано у відео, яке я подаю.


Лише додам, що із самого початку історії про Караванського стрільця я звернув увагу на те, що камери супермаркету чомусь слідкують за імовірним убивцею, наче знімаючи кіно. Потім несподівано для всіх одразу показали зйомки у кімнаті охоронців, де чоловік подібний до того, що був у залі, тицяє пістолетом в людей, і ті, як дешеві актори індійського бойовика, спочатку по-черзі нападають на стрільця, а потім лежать без жодного руху і крові.

Чи багато нам до цього показували свіжих реальних зйомок з місць убивств (з наступним показовим виносом трупів) на загальнонаціональних каналах? Взагалі не пригадую такого. Я, особисто, вважав би ці кадри інсценуванням того, що відбулося насправді, якби мав сили припустити, що наші спецслужби здатні на такі “хитрі” прийоми.

Потім лунали зовсім смішні заяви про те, як Мазурок намагався зняти гроші з картки у Львівській області (це в той момент, коли його вже шукали по всій країні) і про те, що він націоналіст з фашистською літературою. Ну, а про те, що Мазурка знайдуть мертвим, не писав хіба зовсім лінивий блогер (як я, наприклад). Щоправда, до самовбивства у парку з паспортом у кишені мало хто міг додуматись.

Для чого ця вся катавасія затіювалась? Можна лише припускати. Може все сталося з тих причин, які описані у відео, а може це робилося для того, щоб крупні підприємства перевести на Держохорону, а заодно під час виборів мати ширше коло приводів застосовувати зброю міліціонерами… Для мене одне цілковито ясно – хтось свідомо маніпулює інформацією у справі про Караванського стрільця.

http://www.youtube.com/watch?v=qAdvYAQpM64

Тепер про ще одне моє запізнення – поки я збирався написати огляд нового фільму “Згадати все”, це раніше за мене зробив Екслер. А так, як цього разу наші враження практично співпали, то можете почитати його статтю.

Для мене цей фільм – порожня дурня зі спецефектами, гонитвами та стріляниною. Єдиний плюс фільму, що він не намагався докладно повторити все, що було у старому “Згадати все” з Шварцнеггером у головній ролі. Завдяки цьому, рімейку не вдалося загидити враження від легендарного прототипу. А коли замість футуристичної лабораторії, де вживлювали уявні спогади, в новому фільмі показали стильну кімнатку, подібну на опійний наркопритулок, я навіть припустив, що й далі все буде не так безнадійно тупо і шаблонно. На жаль, я помилився. Дехто ще зрадів присутності очікуваної трицицькової жінки – ну, вітаю їх з вдалим переглядом, а я б краще ще раз подивився старий культовий фільм, де майже кожен епізод – шедевр.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я