Білорусів розконтачило

949

До новин з Білорусі відношуся з особливим почуттям – на фоні подій, що відбуваються у сусідів, більш виразною стає ситуація в Україні. Зараз повідомили, що там відлучили людей від соціальної мережі Вконтакте.
Білорусь, що залишилась на радянсько-соціалістичних рейках державності і промисловості, немовби дає зрозуміти, що б нас чекало при керованому ринку і жорстокими утисками опозиції.

По-перше, економіка виявилася досить уразливою, не дивлячись на те, що білоруси невибагливі загалом і звикли покладатись на продукти власного виробництва. Ну, закриється Білорусь від впливів Росії чи Заходу і що? Буде ще одна Куба, чи Північна Корея чи Албанія (в минулому), з відсталими технологіями і з населенням, яке щасливе у своєму альтруїзмі, забезпеченні роботою та державолюбстві.
По-друге, випирає абсурдність ситуації, коли розвиток технологій та суспільства загалом штучно стримується однією людиною чи групкою людей, які взяли на себе право вирішувати, що людям дозволено робити, а що ні – і це всупереч закону.
Розігнали і заарештували людей тому, що вони вийшли на вулиці і мовчки аплодували. Відключили інтернет, щоб вони не могли скоординуватися. Можливо, ще їм відключать газ, електрику і воду, щоб вони знали своє місце і зрозуміли, кому мають бути вдячними за своє існування?

2 КОМЕНТАРІ

  1. Посмотри на свою дешевую, продажную, воровитую страну со стареющем населением, а потом смотри в чужой огород.
    И лишь еще восток Украины страны из-за свое промышленности барахтается(да и у них полно проблем и нищита). Скоро в вашей окраене будут жить одни африканцы и китайцы.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я