Х-фактор, 5 сезон, 2 прямий ефір, 2014

2588

Мені все важче критикувати Оксану Марченко, бо вона реально крім симпатичного личка, чудового смаку до вбрання та материнських інстинктів до учасників шоу тепер має і непогане відчуття до ведення передачі.

Давно пройшли ті часи, коли ведуча могла лише вимовити “В мене немає слів…”. Зараз Оксана вміє добре пожартувати і вдало вплинути на членів журі, якщо ті впадають у маразми.

У прямому ефірі №2 п’ятого сезону Ікс-фактору Оксану Марченко вдягнули прогресивною вчителькою у консервативній школі. Мені подобається такий стиль. Все було доречно, все їй пасувало.

Груди нарешті надійно приховали, і взагалі – не було нічого такого, що робило би Ікс-фактор  бенефісом Марченко, а не шоу талантів.

Зараз Х-фактор переживає найцікавіші моменти: учасників ще багато, але вже є втрати, і всі відчули запах крові. З кожною передачею буде більше емоцій – і на сцені, і за столиком журі, і серед глядачів.

Кавери – тема 2 ефіру 5-го сезону.


Валерія Симулік цього разу доводила своє право називатись українською Адель. У неї дуже цікавий, дуже приємний голос, але верхи дівчина не тягне. І.. і… хочеться врешті стерти з її обличчя цю постійну, не завжди доречну, посмішку. Лєра, ну ти ж артистка – навчись бути різною!


Санта Данелевича і Дорн підготували шикарний номер. Дякую їм за це. Щедрик – це досить одноманітна пісня, але виконання Санти додало дуже виразну палітру кольорів – слухати і спостерігати за виступом було цікаво. Я підтримую коментарі Дорна і не розумію, чому інші члени журі не знайшли слів для похвали. На Різдво не гріх це відео подивитись ще раз.

Такі виступи в мене завжди викликають риторичне питання: ну, як людина, яка давно живе в Україні не може вивчити бодай слова українською, коли іноземиця буквально за тиждень стає рідною для нашої культури?


Влад Павлюк не скочується у трагізм, і це вже мені подобається. Але щось у ньому є таке… нецікаве, пласке. Все ж треба розіграти якусь трагедію (не лише у пісні).

elvis-presliНе вистачає йому і певної внутрішньої впевненості – майже самовпевненості.

Коли після минулого оголошення результатів Влад всім своїм виглядом показав шок від того, що пройшов він, а не Рей Бенд, то тим самим він відверто продемонстрував свою невпевненість. Дарма.

Не так він мав реагувати. Треба було показати, що той епізод усього лиш випадкова дрібниця на його шляху до корони.

Влад, подивись на цей образ Елвіса Преслі. Потренуйся перед дзеркалом. Часто, зовнішній вигляд допомагає сформуватись внутрішньому світу.

Ще таке – не можна довго і пристрасно дивитись на танцівницю. Твоя пасія – це невідома жінка перед телевізором, а ти, можна сказати, зраджуєш їй на сцені невідомо з ким. Уся пристрасть має скеровуватись в камеру, а танцівницям має призначатись лише зневажливий жест уваги альфа-самця, не більше.

Пісня виконана класно. Голос оригінальний. Хлопець симпатичний. Не вистачає внутрішього стержня.


Влад Ульянич співав пісню “Любов настала”. Вже не вперше у нього якийсь дисонанс в любовних піснях. Ну, не вірю я… Чи то в нього не виходить передати, чи не було того, що треба передати… То чого ризикувати? Співай про інші трагедії чи щось веселеньке. А про любовні переживання забудь.

Виступ не сподобався. Я навіть прослухав Розу Римбаєву, щоб освіжити враження. Так – у неї все шикарно, все зрозуміло. Їй я вірю.


Зважаючи на характерність пісні, Дмитро Бабак показав достойний виступ. “Чуть помедленнее, кони” Висоцького не можна проспівати в караочному стилі, бо вийде примітивний блатняк. Це треба видавати з нутра. Дмитро не мав підстав розуміти усю глибину пісні (і це на щастя), але спроба зрозуміти була. За це – плюс.


Ха-ха.. Артур Логай, звичайно, стає головною інтригою п’ятого сезону. Харизма проти вокалу. Як довго він протягне? Всі чекають не того, як він заспіває, а як виступить. “Органичен и логичен”, як сказав Сосєдов. Що ще додати?


 Олеся Матакова молодчинка. По голосу в неї дуже хороші дані. Та й візуально – симпотна феміна. Як і у Павлюка є проблеми з впевненістю, але на відміну від Влада вона знає свій орієнтир, знає, що робити далі, як розвиватись. Знаєте, от в ній я бачу великий потенціал, бо, наприклад, природно гарні жінки просто зупиняються у тупику своєї краси, а Матакова – з тих жінок, для яких краса – це багатовимірне поняття, що потребує постійного вдосконалення. Чекаю від неї подальших успіхів і гарних пісень.


Дует Типажі ніби співав веселу пісню, але було сумно. Звук був такий, наче хтось кричав у громадському туалеті: “Дай бумагу! Є, є!”. Не розумію. Сосєдов задоволений, журі не критикувало, глядачі аплодували. Що не так? Я б одягнув на хлопців кепки.


Тріо Екстрим для мене поки неоднозначний учасник в прямих ефірах. Дивним чином вони витягують номер, який за всіма параметрами мав би бути для них провальним. Ну який Цой? Як можна було додуматись впарити їм “Звєзду по імені Солнце”? А, дивись – покривлялись спочатку, але витягнули номер. Ну, можу лише поаплодувати.

Зверну вашу увагу ще на інтелектуальний діалог Дорна і Кондратюка після виступу. Рідкісний випадок  🙂


Якщо хтось і змусить Сосєдова змінити сексуальну орієнтацію, то лише Іра Василенко. Шикарний виступ – Іра принесла святковий настрій і необхідну нотку суму – як на мене, ідеально. Дуже шкода лише, що зал скандував “Маладєц”, а не “Молодець”. Шановні глядачі, невже ви з тих, хто і слова не може вивчити українською?

Наступний епізод із сльозливим розчуленням Сосєдова, реакцією Катамадзе та емоціями Іри треба занести в анали українського Ікс-фактору. Enter.lviv.ua так і робить.


Кирило Каплуновський, схоже, намацав ґрунт. Він став на опору і нарешті розкрився, випромінюючи енергію. Класне виконання. Але все ж хотілося чогось глибшого і різноманітного під час цього виконання. Ще є достатньо простору для самовдосконалення.


За життя співали Ульянич і Типажі. Для мене вони і були найгіршими учасниками на сьогодні. Останній виступ був кращим, за моєю версією, в Типажів, але саме вони покинули Ікс-фактор в другому турі прямих ефірів. Минула передача продемонструвала, що таке чоло краще закривати кепками.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я