Фільми, які я недавно проглянув і не радив би дивитись

1617

Іноді доводиться розказувати про фільми, які просто неможливо додивитися. Сидиш, витріщаєшся на екран і думаєш, що це я роблю, що відбувається взагалі? У випадку, коли це трапилося в кінотеатрі, жлобська натура ще може не дозволити вийти з залу, але при перегляді кіно на комп’ютері можна змінити стрічку у будь-який момент.

Отже, про фільми, які я не радив би починати дивитись.

На одному сайті побачив список з десяти найкращих фантастичних фільмів жахів. Дев’ять з них я бачив, а один для мене був незнайомим – це:
Залізяка (Залізо, Железо, Hardware)
1990, США, Великобританія, фантастика, жахи
Одразу мушу зізнатися – цей фільм я таки додивився до кінця, а не покинув, як інші. Але це сталося лише тому, що акторка, головна героїня, – дуже гарненька (виявилось, це відома особистість у кіно – Стейсі Тревіс, яка в Домогосподарках вже не така приваблива), і видно було, що режисер просто милується нею, вибудовуючи картинку.

стиль зірок фото

Загалом, фільм виявився тупою спробою хапнути частину пирога від популярності Термінатора, який вийшов чотири роки перед тим. За сюжетом, знайдена сталкером на апокаліптичному звалищі голова робота виявилась дуже небезпечною зброєю, що здатна самовідновлюватись в певних умовах, перетворюючись у робота-вбивцю. Сміховинні спроби налякати то механічною рукою, то психоделічними картинками, то передбачуваними “нежданчіками”, перемішані любовно-еротичними перебивками та постапокаліптичною атмосферою.

Землянин (Earthling)
США, 2010, фантастика
Сідав дивитись фільм у передчутті цікавої фантастики. Спочатку було досить інтригуюче – астронавти, інопланетне дещо, загадкові трансформації деяких людей – навіть нагадало Кукловодів відомого фантаста Хайнлайна. Потім в мені почало наростати роздратування. Актори неприємні, з одноманітними виразами обличчя або навпаки – з надмірним кривлянням. Сюжет спеціально заплутаний до такої степені, що вартувало би взяти нотатник і записувати хто там кому і що до чого. А сама суть, хто переможе у людському тілі – інопланетний слизняк чи землянин, показана занадто примітивно і розмита якоюсь незв’язною єрундою.
Недовго я змагався з бажанням припинити намарну втрату часу.

Мій придуркуватий брат (Мой придурочный брат / Our Idiot Brother)
2011, США, комедія, драма
На цю стрічку теж мав надії, як на комедію, де простакуватий ідіот постійно потрапляє у смішні ситуації через свою інфантильність, а також регулярно знаходить проблеми на рівному місці. Але завдяки вродженій доброті та щирості він допомагає іншим людям подивитись на себе та світ з іншої точки зору. Як виявилось, кіно створено настільки тупо і несмішно, що просто шкода усю творчу групу, яка над ним працювала. Видно, як важко давались зйомки, бо кожна сцена – вимучена і неприродна. А для чого ще й мучити себе, передивляючись цей фільм?

4 КОМЕНТАРІ

 1. Стало цікаво дізнатись про львівських блогерів, от і зайшов сюди.

  Але хочу висловити свої думки з приводу цієї статті.
  Дуже коротко:
  1. Така обширна тема “Фільми, які я не радив би дивитись” і лише 3 фільми?
  2. Чому фільми такі старі? Їх або вже побачили або швидше за все не будуть дивитись. Краще розповідати про ті які рекламують зараз, щоб раптом не натрапити на марну трату часу.
  3. “Мій придуркуватий брат” мені сподобався якраз своєю нудотністю. Інколи є такий настрій коли хочеться подивитись щось таке. Не хочу нікому навязувати ніяких думок з приводу цього фільму, але там можна подумати про щось.
  4. І цікаво, чи потрапив би в цей ваш рейтинг фільм “Неуместный человек”. Тупий як пропка:) але запамятався на все життя своїм закінченням: чекаєш продовження… а все… титри 🙂

 2. 1-2. Я пишу про фільми, які саме у цей момент потрапили до мене. Я не роблю глобальні рейтинги в таких постах – це рефлексія останніх днів, не більше. Можливо, заголовок дійсно трохи спантеличує – я візьму це до уваги (зміню назву). Дякую.
  3. Та і я не нав’язую 🙂 Просто описав свої враження. Тема “придуркуватої людини”, яка трохи вибивається із ритму суспільства, розкрита в багатьох інших чудових реалізаціях в кіно.
  4. Спробую подивитись. Але повторюся – в цьому пості не рейтинг, а відгук на фільми, які я проглянув останніми днями.

 3. А є ще дуже класний серіал про придурка ‘Знайомтесь Ерл’ у гарній українській озвучці. Такий собі типаж американського селюка.(з райцентру півдня)
  також драйвовий фільм ‘Придурки із Хазарда’

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я