Чиї голоси вирішують в Голосі (країни) України?

1019

Свіжина: Костянтин Меладзе заявив, що при недоборі тренерами учасників на “Голосі (У)країни”, відбірні прослуховування пройдуть ще раз. Це фактично означає, що Антоніна Матвієнко і ще може хтось з недооцінених вже пройшли у наступний етап.

Передісторія
Коли закінчувалось шоу “Україна має талант” в цьому сезоні, я запримітив анонс передачі “Голос України” на 1+1. Не хотів би занурюватись у ще одні оглядини, але скандальчик довкола Тоні Матвієнко мене зачіпив, хоч я дивився лише кілька епізодів з “Голосу країни”.

Коротко про формат передачі: чотири тренери слухають виконавця, сидячи спиною до нього, і якщо спів подобається, то повертаються до сцени, що означає готовність працювати з цим співаком далі.

Особливістю передачі називають: пошук професійних і різножанрових голосів, високі вимоги до рівня вокалу і шанобливе ставлення тренерів до кожного з учасників. Так би може і мало бути, але чомусь при виборі, як ми побачимо, тренери керувались й зовсім іншими мотивами.

Серед теперішніх тренерів: Пономарьов, Руслана, Арбеніна та П’єха (той, що Стас). Ну, що вам сказати? Російські представники (саме про цих я чув лише дотично) в українських проектах – не дивина, і обурюватись тут беззмістовно. Попит на російську естраду в нас є, піар там поставлений добре, а використати це для популяризації телепередачі – справа майбутніх прибутків. А хто про них не думає?
Треба ще подякувати, що в тренерах не сидить Кіркоров з Поплавським.

З іншого боку, неукраїнськість “Голосу країни” буде постійно проявлятись, так чи інакше – це виказується і поведінкою тренерів (“как же мы будем с вами общаться?”), і відношенням учасників (“я как раз хотел петь на разных языках”). Шкода, що телеканал 1+1 не пішов на експеримент і не обмежився нашими громадянами. Ну, невже, скажімо, Скрипка, Вакарчук, Лама, Скрябін, Фома, Положинський були б гіршими варіантами?

Так от… про скандальчик. Після виступу Антоніни Матвієнко (дивіться відео)

http://www.youtube.com/watch?v=N8q-UpSw6V8

виявилось, ніхто з журі не повернувся до неї. Тобто, голос Матвієнко нікого з тренерів не зацікавив. І це теж символічно – сидіти задом до української культури.
Далі було ще цікавіше. Коли тренери (наші) взнали, що це донька Ніни Матвієнко, то почали страшно бідкатись і шкодувати, що не вибрали Тоню… А якби це була донька якогось сантехніка, то що?

Відмазки тренерів, що, мовляв, народний формат пісень не дуже їм підходить, суперечить формату самої передачі (я писав вище). Питання: ви шукаєте професійні різножанрові голоси чи плануєте заробити на есемесках? Якщо друге, то не стидайтесь – побільше реперів у студію!

Найсмішніше, що побоювання у неформаті, виявилось безпідставним, судячи з тієї навали відгуків у підтримку Матвієнко. І треба віддати належне Меладзе, що фактично за руку намагається привести голоси України назад у передачу.

2 КОМЕНТАРІ

  1. тренери – дибіли, вибирають х-ню, замість нормальної укр. музики вибирають підарасів, які вють на сцені, а самі співати в упор не вміють, хіба пономарьов, але і то підарас

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я