Коли в Росії з”явились перші театри, на їх вистави спочатку водили людей примусом.
Щоб привчити до театрів зараз діють іншими методами – артисти самі йдуть в скупчення народу. А де в нас йде найбільше купчення? Правильно – на ринках і базарах.
Досить цікавий метод впливу мистецтва на слухача – флеш-моб оперних співаків. І ринку веселіше, і театру реклама.
Цей запис має один коментар
Коментарі закриті.

в нас на базарі, нажаль, таке не вийде…