Після останнього випуску Україна має талант-4 2012 я напевно навіть не буду дивитись цю передачу, не те, що описувати. Не здивуюсь, якщо одного разу там з’являться брати Запашні з тиграми і левами, щоб остаточно встановити статус шоу – циркова програма з елементами дозволеного ідіотизму.
Цей запис має 5 коментар(-ів)
Коментарі закриті.

Мене взагалі нудить від всіх цих танцювально-співочо-талановито-екстрасенсорних шоу
Позитивніше, люди, позитивніше!) Зате людям є куди “піти” зі своїми талантами.
Більшість з них потім плаче і волає: ну чому мене викинули?
🙂
Це справді вражаюче шоу і саме тому гурт “Креатив” побуває на ньому у наступному сезоні)))
Катюха, похвались чимось, що ви вмієте. Цікаво.