15-й Міжнародний турсалон “Україна’2008″

654

Ювілейний 15-й турсалон «Україна’2008. Туризм. Відпочинок. Готелі. Здоров’я» відбувся 7-9 жовтня у Києві. Уперше за всі роки проведення цієї щорічної події у туристичному бізнесі країни вона відбулася не у звичних павільйонах колишнього ВДНГ, а в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті.

Представники компанії “АвтоЕкспо” – незмінного організатора турсалону відзначають, що це прогресивний крок в розвитку цього виставкового продукту: експозиція набула більш цілісного вигляду; більші площі нового виставкового майданчика дозволили залучити до участі більше представників відпочинкової галузі не тільки України, а й багатьох країн світу; наявність низки різноманітних конференц-залів дала змогу провести багато презентацій, семінарів та конференцій.

Чи не найбільшу виставкову площу займала експозиція “Відпочивайте в Україні”. На ній традиційно були представлені об’єднані стенди практично всіх областей України, окремих туристичних фірм, компаній з пасажирських перевезень, готелів, відпочинкових комплексів, лікувально-оздоровчих закладів… Тут пропонували ознайомитися із величезною кількістю туристичних маршрутів різними куточками нашої країни, можна було поспілкуватися із організаторами відпочинку та представниками засобів масової інформації, які пишуть про туристичну галузь. Зрештою, тут були представлені всі, хто працює над розвитком туристичного продукту України. Тішило те, що як учасники, так і відвідувачі виставки нарешті стали однодумцями стосовно відпочинку на теренах саме нашої країни: організатори відпочинку намагаються знайти на території нашої держави якнайкращі і якнайцікавіші місця, підготувати їх до зустрічі туристів і створити для них якнайкомфортніші умови, а самі мандрівники та відпочивальники прагнуть пізнати наш край і його вікові історичні та культурні звичаї.

Багато було на виставці й іноземних учасників. Звичайно ж, серед них були представники туристичного бізнесу наших найближчих сусідів – Польщі, Угорщини, Чехії, Словаччини, – звичних партнерів наших туристичних компаній із європеських та азійських країн. Були тут і представники найпопулярніших в Україні виїзних туристичних маршрутів – Єгипту та Туреччини, а також екзотичних країн, які наші громадяни успішно освоюють останнім часом (Тунісу, Китаю, Індії, Південної Африки). Уперше приїхали взяти участь в українському турсалоні представники Сейшелів, Маврикію та Македонії. Загалом, було представлено понад 700 учасників із більше 40 країн світу.

prymatour

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я