Ініціатори війни

774

Сьогодні 22 червня знову пафос і спекуляції на темі Великої Вітчизняної війни. Хтось кладе вінки, хтось виступає зі спічами, у ЗМІ розказують про полеглих і оголошують хвилини мовчання.
При цьому пафос співіснує з цілковитим невіглаством. Наприклад, на радіо один ведучий був впевнений, що 22 червня почалася Друга світова війна. Насправді, вона почалася 1 вересня 1939 року нападом Германії на Польщу. А передувала цьому домовленість Гітлера та Сталіна (пакт Молотова-Ріббентропа) про переділ сфер інтересів. Фактично СРСР був таким же ініціатором Другої світової війни, як і фашистська Германія (просто почав діяти на 2 тижні пізніше). Сталін власноруч підпалив гніт на вибухівці Великої Вітчизняної…

І от, яка іронія, серед організацій, які подали заявку на проведення акцій у Львові 22 червня є… Партія Сталіна. Не вперше товаріщам організовувати провокації глобального масштабу? До цих вурдалаків хотіли долучитися так звані “Євреї проти антисемітизму” та “Євреї проти Гурвіца”, відповідь яким дуже вчасно дав Червоненко (Віце-президент Евроазійського єврейського конгресу, член Ради представників громадських організацій нацменшин України ):

Повинен ще раз підкреслити, організатори шабашу з псевдоєврейських організацій «Євреї проти Гурвіца» та «Євреї проти антисемітизму» не мають до євреїв України жодного відношення. Це люди, до яких тепер з презирством та огидою відносяться уся українська єврейська громада.

Сподіваюсь, у місті сьогодні обійдеться без фарсу і глупств з обох сторін, як 9 травня у Львові. Суд проведення неофіційних акцій заборонив.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я