Янукович на плакаті і пошук винуватців

797

Приколи з Януковичем вже настільки патогенні, що розповзаються і зачіпають й інших осіб. Історія з плакатом, на якому портрет Ющенка (начебто) заклеїли портретом Януковича (начебто) з метою економії навіть не така смішна, як символічно сумна. Та й хто там буває на тому військовому полігоні? Хто на ті плакати дивиться?
Але ні – все має перейти у фарс. Повідомляють, що начальника частини вже звільнили. Військові нарікають на фотографа і на журналістів загалом (тобто, це фотограф Віталій Тараненко винуватий, що звільнили начальника частини), а колеги Віталія по роботі (з газети “Подільській кур’єр”) вже заявляють, що засуджують його вчинок. От такий капосний фотограф – поставив під загрозу обороноздатність країни.

збройні сили Янукович Ющенко

А як на мене, то більше всього шкоди зробив автор плаката, який синтезував нечитаємий на фоні пшениці текст з порожньо-офіційним змістом “Збройні Сили України – це гарантія суверенітету нашої країни” (так – це у стилі Ющенка), а також виринаючий із хмар образ цивільного бога, який чомусь і символізує Збройні Сили. Можливо, ще з давніх часів цю заготовку використовували для пропаганди агропромислового комплексу, де вона була б доречною, а потім лише міняли напис та голови покровителів.


Ну і щоб не робити кілька постів про одне: Янукович встановив відзнаку глави держави – ювілейну медаль “20 років незалежності України”. Можна тільки уявити, яка наволоч вже вишукувалась в чергу за нею. Але нехай – хоч будуть мати пам’ятку. І я думаю, одним з перших дістане медаль Ющенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я