Фестиваль “Jazz Bez” надає студентам 50% знижки

602

Із 5 по 14 грудня у Львові відбудеться Восьмий Міжнародний джазовий фестиваль “Jazz Bez”. Доброю традицією фестивалю стали знижки на квитки для студентів та працівників закладів культури. Цьогоріч студенти отримають 50% знижки на найкращі концерти «ДжазБезу», що відбуватимуться в театрі ім. Марії Заньковецької й у Львівській Філармонії. Студентство зможе придбати квитки у галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35) до 1 грудня.

“Jazz Bez” триватиме впродовж 10 днів у 10 містах України та Польщі. На ньому виступлять 24 колективи та 93 музиканти з 12 країн (США, Польща, Литва, Латвія, Німеччина, Данія, Велика Британія, Франція, Росія, Румунія, Італія та Україна). Львів, як завжди, залишатиметься центром фестивалю не тільки організаційно, але й ідеологічно.

Концерти у Львівській Філармонії:
5 грудня – патріархи джазової сцени «The Mandry» (Львів) та «Outsider Blues» (Пшеворськ)

12 грудня – лідер польського джазу Яцек Кохан «Jacek Kochan & Co» (Варшава – Бруклін – Париж – Санок) та зірковий проект «BUCHKYS»:Kugel-Tiberian-Vishniauskas-Tokar (Кельн-Бухарест-Вільнюс-Львів)

13 грудня – литовський джаз від гуртів «2 good» і «Saga Quartet» із Вільнюсу

Концерти у Театрі Марії Заньковецької:
6 грудня – маестро Давид Голощьокін у бенді «Goloshchokin Jazz Project» (Санкт-Петербург – Москва) та піонери польського джаз-року «Laboratorium» (Краків)

14 грудня – три найкращі саксофоністи 2008 року: Кен Вандермак, Петер Бротцман та Мет Густафсон (Нью-Йорк, Дюсельдорф, Копенгаген)

Початок усіх концертів о 19:00

Меломани, що не потрапили до пільгових категорій зможуть купити квитки у касах театру ім. Марії Заньковецької, касах Львівської Філармонії, у касах клубу «Picasso» (відповідно до місця концерту) та на «Дзизі».

Вартість квитків: від 40 до 150 грн.

Докладна інформація: http://dzyga.com.ua

Юрко ВовкоГон

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я