Природа протестує і атакує

Кляті імперіалісти-американці так запаскудили свою місцеву екологію, що природа виражає свій шалений протест.

Цей запис має 5 коментар(-ів)

  1. myroslav

    Спробував би цей клятий імперіаліст веслами погребти трішки. Риби все правильно зробили.

  2. OOHFIRО

    Ти що – веслами рибу лякати? Моторкою проїхав і все, а весла півдня слухати доведеться.

  3. OOHFIRО

    Це якомусь дурнику щось не те почулося.
    Насправді, жорстокість зовсім з іншої сторони 🙂
    http://www.youtube.com/watch?v=udXiDjoqnLY

  4. Rio

    Ті “кляті імперіалісти” так “запаскудили” свою екологію, що в річці рибі немає куди подітися. Чуть не виздихали всі, так тісно. Того напевно і скачуть так. Карпики такі по кілограмчику, а то й більше, просто зграями літають. І всі бадьорі такі. Мають силу, щоб протест виражати.

    Щось я не бачив, щоб у нас в Дністрі стільки риби було. І навіть не в кожному озері, де рибу спеціально розводять стільки її є.

Коментарі закриті.