Львів’ян запрошують на фінал

576

Львівська міська рада та Гільдія Рестораторів Львова запрошують львів’ян взяти участь у фінальній частині першого міського конкурсу кухарів «Львівська Пательня».

Упродовж заходу 8 фіналістів на очах публіки демонструватимуть майстерність у приготуванні м’ясних страв. Захід супроводжуватимуть різноманітні конкурси та майстер-класи. Фінал відбудеться у Львові 5 грудня об 11.00 у Палаці спорту «Україна» (вул. Мельника, 18). Для всіх бажаючих вхід безкоштовний.
Нагадаємо, що конкурс із визначення найкращого кухаря Львова триває від 20 листопада.
У фінальну частину конкурсу пройшло 8 найкращих кухарів. Загалом же участь у конкурсі взяли 40 кухарів.
Щоб потрапити у фінал, учасникам треба було виконати своє «домашнє завдання» та подати на розгляд конкурсної комісії приготовані в умовах ресторану або домашньої кухні страви. Після оцінки всіх учасників, було обрано фіналістів.
У фіналі 8 кращих кухарів міста готуватимуть дві порції страв. На це відведено до 60 хвилин.
Оцінюватимуть фінал за такою методикою: техніка роботи з заявленими продуктами – щонайбільше10 балів, смакові якості страви – щонайбільше 30 балів, декорування страви – щонайбільше 20 балів.
До складу журі, яке оцінюватиме фіналістів, увійшли шеф-кухар «Прем’єр Палац 5» Алан Ренью, член Гільдії шеф-кухарів Росії, голова Представництва «Раціональ» в Україні Дан Марценюк, шеф-кухар ресторану «Нобу» (Київ) Юрій Приємський, головний редактор журналу «Ресторатор» (Київ) Олена Тарасова.

За інформацією Львівської міської ради

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я