Крик душі від Гідрометцентру

739

Незрозуміло, як можна не любити цей райський куточок на землі, цю країну, український народ, щоб так знущатися з нього.” Так 12 травня під час прямого включення з Укргідрометцентру в ефірі Національного радіо не побоялася висловитись Начальник відділу метеорологічних прогнозів Гідрометцентру Людмила Савченко.

Після цього випадку Нацрадіо відмовилось від прямих включень з Укргідрометцентру – “якщо людина говорить про погоду, вона має говорити про погоду”. Доля сенсу в цьому є, звичайно. Хоча, здавалося б – та сама погода, тільки політична. Але основний мотив радіочиновників – самоцензура. А ми й незчулися, як самоцензура в ЗМІ проросла і почала вкорінюватись на тлі монополізації права на брехню і правду зі сторони влади.

|—
Юридичні послуги та юридичні поради не лише у Львові, а й через Інтернет доступні для жителів України та іноземців. Державна реєстрація юридичної особи та консультації – як очно, так і онлайн.
—|

Я радий, що в Людмили Савченко душевна доброта, любов до людей та рідного краю – те, що має називатись справжнім патріотизмом – виявились міцнішими за самоцензуру. Так хочеться знайти однодумців, почути прості слова правди серед потоку смердючої брехні і злості.

…єдиний український народ і дай Боже, щоб нас ніколи і нікому не вдалося роз’єднати

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я