Зачіска на сезон

838

Колись читав в Інтернеті, як хтось дуже сильно критикував короткі зачіски “під їжачка”, які стали вже традиційно масовими серед хлопців. Мовляв, а де ж ваша індивідуальність, невже шкода грошей на шампунь і т.д.
Я б повністю розділяв думку автора, якби був молодшим, і якби клімат у нас не став таким спекотним. Колись я носив досить довге волосся, а був час – ходив і з тоненькою косичкою, і з потужним хвостиком, але зараз експериментувати вже практично ні з чим.
Додайте сюди цю всеперемагаючу тривалу спеку, яка перегріває черепну коробку, де вариться мій мозок, і залишається єдиний вихід – знімати волосся під машинку.

Довгий час за їжачкову зачіску я платив крупні купюри в перукарнях, але мені набридло пітніти під їхніми здушуючими простирадлами, і недавно я наважився придбати машинку для стрижки (з дешевих – Вітьок).
Дурна робота – нехитра. Кілька енергійних пасів над скальпом – і вуаля – зеківсько-армійський варіант готовий. Щетинка приємно лоскоче долоню, коли гладиш голову, а вітер спокійно обдуває черепний радіатор.
Жити можна, але все ж зачіска виходить малокультурна – де-не-де стирчить довге волосся, та і форма має бути якась навіть у короткої стрижки.

Тому доведеться з першими ж прохолодними днями знову йти у перукарню.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я