“Герої України”

1054

Герої України Степан Хмара, Микола Янковський, Георгій Скудар, Валентин Ландик, Тамара Прошкуратова, Сергій Тулуб, Тетяна Засуха 

Дивно, що в цьому підписі до звернення ще не дописали “.. і весь український народ… як один… в єдиному пориві…”.

Цидулка очікувана – про те, що Тимошенко треба судити за газові угоди, які привели до стрибка цін – тобто, готують громадську думку до вірогідного сценарію. Можливо, й треба судити, але той “стрибок” цін був настільки мізерним порівняно з нинішнім стрибком, коли країною закерували овочеводи, що цим “Героям України” треба було однозначно починати з Януковича і Азарова, а до Тимошенко, принаймні, доплюсувати і Ющенка. Натомість, ми читаємо про виправдання харківських угод – це, мовляв, врятувало підприємства-гіганти (читай, олігархів… читай, за рахунок держави).

Наявність підпису Степана Хмари більш ніж засмучує. Людина, яка була зразком протестного, критичного відношення до усього антиукраїнського, тепер смачно лизнула владний зад. Геройський поступок – нічого сказати. Сподіваюсь, Стьопа Тучка нарешті заробив собі на забезпечену старість і більше не буде з’являтись на нашому горизонті, гавкаючи на тих, з ким був в одній команді (і несе відповідальність за наслідки їх діяльності).

Несподіваним додатком до новини стало повідомлення про те, що Янукович призначив Ющенка співголовою ради з розвитку “Мистецького арсеналу”. Це ще один герой – герой Майдану, який ще кілька днів назад закликав людей виходити на протест щодо “харківських угод”, а сьогодні не бридиться бути на службі в людей, що ті угоди уклали.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я