Снукер у світі та у Львові

870

Більярд і, зокрема, снукер у Львові не є чимось екзотичним. Львів (і Україна, загалом) має досить багаті традиції більярду.
Я ж зацікавився снукером завдяки Євроспорту і мені дуже подобається цей вид спорту. Поки що подобається лише дивитись, але хотілося б і спробувати пограти. У Львові, як каже Інтернет, можна піти в Романтик (недалеко від мене). Єдине непокоїть, що снукером потрібно займатись регулярно і відповідально, а я гарантувати такої любові не можу. До того ж, кий з в’язу і сердечником з волосини єдинорога досить дорогий. 😉
Львівських сайтів зі снукеру я, можна сказати, не знайшов – відсутні чи зовсім не організовані.

Сьогодні починається фінал Чемпіонату світу зі снукеру 2011. Зустрічаються у ньому два цікавих спортсмена. Один – ветеран, донедавна лідер рейтингу, Джон Хіггінс (Гіґінс?) та несподівана зірка цього року – 21-річний Джадд Трамп.

Трамп косить всіх підряд, починаючи ще з відкритого чемпіонату Китаю. І на цьогорічній світовій першості одразу пообідав діючим чемпіоном Робертсоном, а вчора у супердраматичному півфіналі все ж заковтнув китайця Джуньху (хоч той грав як ніколи потужно). Хіггінс виглядає не дуже переконливо, але це не завадило йому прибрати зі свого шляху О’Саллівана та Вільямса.
Отож, фінал буде мати додаткову інтригу: хто переможе – досвід чи молодість? Або – хто перехвилюється більше?

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я