Сезонні одежі

Комфортна температура для моїх виходів з дому у футболці супроводжується тотальним одяганням людьми шкірянок.
У мене виходить, що півроку я ходжу у футболці (може + тоненька куртка), а півроку – футболка та светр ( + куртка).
Шкірянка напевно дуже практичний матеріал, але цей чорно-коричневий натовп мене лякає.

Цей запис має 2 коментар(-ів)

  1. горошок

    надіюсь ти про збереження життя тваринам=)

  2. OOHFIRO

    Я за збереження життя тваринам – краще їх вирощувати в нормальних умовах для промислових потреб, ніж губити дику природу хімічними заводами, що виробляють синтетичні матеріали.

Коментарі закриті.