Неприємна політика

755

Все-таки політика більш-менш цікава, як футбол чи п”єса в театрі. Але коли гравці б”ють не по м”ячу, а по ногах, а актори п”яні в дрова, то стає просто неприємно… а часто і гидко…

Вчора Кравчук розіслав українським телеканалам своє звернення до Президента, де закликав Ющенка добровільно піти на перевибори. При цьому виставив його у дуже непривабливому вигляді (що зрештою є правдою). Але цей виступ виглядав настільки надуманим, що зовсім не вірилось, ніби Кравчук отак, від великої охоти, причепурився, як на весілля доньки, щоб з телеекранів присоромити Ющенка.
Першою моєю думкою була – Юля просуває Кравчука на президентство. А він, відповідно, не чіпатиме її прем”єрства. А от політики кажуть, що за Кравчуком стоїть Медведчук (варто згадати передвиборче “Не Так”).
Загалом, неприємне враження від виступу. Слова правильні, але багато чого треба було додати… і сказати їх не в такому ключі – мовляв, найшов крайнього, давайте його зміним. До речі, я проти дострокових виборів (перевиборів) взагалі. Ми всі повинні відповідати за тих, кого обрали.

З розряду дуже неприємних, гидких моментів і слова Ванникової (з Секретаріату Президента) про те, що (цитую): “Президент вимагає від м.в.с. Луценка в семиденний термін виплатити матеріальну компенсацію…”.
Ну, ясно, що Беркут помилився адресою (чи що там сталося) і трохи “затримав” не тих, кого потрібно. Навіть якщо при цьому хтось постраждав, все мало би відбуватись за нормальною схемою: постраждалі звертаються у суд, суд визначає чи має бути компенсація, якою вона має бути, і хто має її сплатити.
Якого милого…. Ющенко!… публічно!… вимагає!… від Луценка!?, щоб той щось там комусь сплачував? Чистої води безсоромний піар… І особливо цинічно звучить заява про те, що “в демократичних країнах після подібних інцидентів керівники відомств подають у відставку”…. Чия б собака гарчала…

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я