Кришування судді

715

Приспавши пильність Зварича версіями про те, що його вже нема на цьому світі, українська Феміда все ж дочекалася побачення з колишнім суддею.
Вірогідно, Зварич заскучав за тещиними варениками і після блукань власними явочними квартирами вирішив снять квартиру вдома. Вночі напевно не було видно, що на вікні стояв вазонок з квітами:  “- Это провал, – подумал Штирлиц”. Тому, давлячись пирогами і на ходу застібаючи ширінку, злозвісний хабарник вискочив на дах, рятуючись від загону Альфа, що прибув по його душу й тіло. Там він волав на весь Львів, закликаючи то гусей-лебедів, то Карлсона прийти йому на допомогу, але дочекався лише пожежної машини.

Тепер головне питання – чи доживе до суду? Життя…  воно таке непередбачуване… То інфаркт, то зашморг із шкарпеток,  то навіжена куля – усяке трапляється в природі…

ПС: як не дивно, суддю нічого не бере – навіть голодування. От не їсть в”язень, протестує – невинно ж за гратами сидить. І такий дух в ньому прокинувся – живитись може від променів світла, що пробиваються до нього у камеру крізь ґрати. Такому просвітленому персонажу вже ніяке “самогубство” не страшне. За долю судді у казенній квартирі можна не переживати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я