Грип, політика, бізнес

702

Поки бідна Партія Регіонів “за ініціативою Віктора Януковича” заявляє про організацію збору коштів, “Свобода” з барського плеча вирішила пожертвувати один мільйон гривень з бюджету передвиборчої кампанії Тягнибока.
І в тому, і в другому випадку йдеться про якісь незрозумілі дії, що мали би допомогти подолати епідемію. Тобто, не кажуть: “роздали мільйон масок”, “розвезли в аптеки мільйон пачок антисвинячих піґулок”, “розбризкаємо над Сиховом мільйон літрів хлорки (в неділю, о 12.00)”… А говорять: “зібрати кошти”, “виділити гроші” – загальні фрази, які жодним чином неможливо помацати.

Олег Тягнибок заявив: “Захист кожного українця для нас – це не пусті слова і не передвиборча риторика. У 2008 році, коли прийшла в Україну повінь, “Свобода” виділила понад 500 тисяч на допомогу потерпілим. І зараз захист українців, які опинились у скрутному становищі внаслідок епідемії, – наше головне завдання”.

Дуже любопитно – Тягнибок по паспорту допомагає людям? Чи тільки тим, хто розмовляє українською? ..
“пусті слова” і “передвиборча риторика” – це власне те, що притаманне всім нашим політикам без виключення. Найсмішніше, що заперечення “пустих слів” та “передвиборчої риторики” – якраз цим самим і являється.

Ну, ці хоч щось декларують, а інші, як ехінацеї в рот набрали. Де ці всі Яценюки, Гриценки, Тігіпки,… кгм… Богословські та інші кандидати в президенти, стурбовані долею народу?
Тимошенко заспокоює людей (ну, ситуація дублює ситуацію з кризою – нема, не буде,.. є, але подолаємо спільними зусиллями) і погрожує аптекам. А чого погрожувати, якщо на складах нема ліків?
Якщо аптеки приватні, то яке право маєш їм погрожувати і забирати ліцензії? Постав палатки посеред міст, де будеш продавати дешеві ліки від імені держави. От і все! Нема проблеми!
А якщо нема грошей і нема ліків, то не треба брехати і погрожувати аптекам.

Ющенко теж у своєму стилі – приперся у Львів, щоб збирати на наради всіх, кого не ліньки. Напевно лікарям дуже корисно зараз покинути своїх пацієнтів і куняти під багатогодинну “турботу про простого українця” та роздачу доручень. Замість запланових відвідин лікарні швидкої медичної допомоги, Президент відвідав молебень у Соборі Св. Юра. , власним прикладом показуючи, як не потрібно себе вести під час епідемій.

 

Що б я вітав у діях наших політиків? Щоб і люди відчули турботу, і політикам принесло дивіденди…
Конкретний приклад: закупити, скажімо, сто тисяч масок, надрукувати сто тисяч наклейок (з того часу, як все почалося, це можна було зробити вже кілька разів) і поставити кількох студентів, щоб вони ці маски з рекламою роздавали просто на вулицях.
Власне, це стосується і бізнесменів. Чому б не зробити собі таку рекламу? Невже дешевше обходиться знімати дебільні відеоролики і крутити їх посеред дебільних серіалів?

3 КОМЕНТАРІ

  1. Наші політики ще нескоро (якщо взагалі колись таке буде) навчаться піаритись так, щоб це мало користь для простої людини.

  2. Як у вас обстановка з грипом що кажуть медики. Чи є це свинячий грип чи це чума, або инша хвороба? Чи багато людей померло від цієї хвороби?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я