З чого почнеться Скайрім

2211

Вчора на ютубі з’явилось ігрове відео зі Скайріму (The Elder Scrolls V Skyrim). Поки я знайшов дві частини, але, напевно, слід очікувати оновлень.

Оновлено: вибачте, але ролики вже прибрали з ютуба. Щоб вас трохи розважити, дам в кінці статті невеличкий трейлер про створення гри.

Гра Скайрім (купити можна з 11.11.2011) – це, як нам (геймерам) відомо, продовження надзвичайно цікавої серії рольових ігор – вже п’ята за рахунком. Дві попередні, які я активно користував свого часу, називались Морровінд та Облівіон. Кожна з них дозволяла гравцю глибоко зануритись у життя персонажа у світі фентезі та навіть часом плутати це життя з реальним.

Судячи з відео, гравець оперує не мишкою і, відповідно, грає не на PC-комп’ютері. Тому оцінювати графіку та швидкодію не варто.

З побаченого турбує лише робота з інвентарем. Таке враження, наче ми заходимо в інтернет-магазин з каталогом віртуальних шмоток. А де ж зображення героя в примірочній?

Сюжет початку більш-менш зрозумілий і звичний для Елдер Скролз. У якості полоненого ми ідентифікуємо себе, обираючи расу, легенду, зовнішній вигляд і т.д., а потім тікаємо і беремо активну участь у багатьох подіях, де взнаємо про свою місію у цьому фантастичному світі, а зброєю, магією, хитрощами, особливими вміннями реалізуємо покладені на нас задачі.

Особливістю п’ятого випуску серії будуть дракони. Саме дракон стає помічною силою, яка допомогла головному персонажу уникнути страти і врятуватись. І, звісно, не уникнути боїв з драконами у майбутньому.

Бої поставлені непогано, сцени насилля і кровопускання присутні.
Чекаєм.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я