Весільний салон і підготовка до весілля

837

весільна сукняОтже, до весілля залишаються лічені дні. Весільна сукня куплена чи взята у прокат – для цього вибирали найкращий весільний салон, складено перелік запрошених гостей, у ресторані узгоджені всі страви, тамада готує свої поздоровлення і тости, а весільні автомашини причепурюються святковими декораціями. І тільки наречена може виглядати дещо розгубленою. Вона не знає, чим зайнятись, руки то опускаються, то починають братися за всі справи підряд. Це звичайна поведінка людини, яка усвідомлює важливість такого кроку у своєму житті – незалежно від того, де вона живе – в поліському селі, на березі моря, в Києві, чи в Луцьку, чи в Луганську.

Як же заспокоїтись і опанувати себе? Можна зайнятися собою. Це дуже вдалий час для того, щоб влаштувати невеличку короткочасну дієту – овочі, фрукти, морепродукти, адже нареченій потрібно бути стрункою і гарною. Водночас, собі можна дозволити щось смачненьке – наприклад, трошки шоколаду. Хороший настрій ще не завадив жодному весіллю.

Косметичні процедури теж допоможуть стати більш впевненою, а також відволічуть від переживань. Маски на обличчя, зволожуючі креми на руки, вітамінні ванночки для ніг – все це зробить тіло більш жаданим для нареченого і більш витривалим на весільних церемоніях. Калорійні, відживлюючі маски для волосся допоможуть його локонам відпочити і підготуватись до весільної зачіски. Сама зачіска та мейк-ап мають бути заздалегідь визначеними. Не варто відкладати цей вибір на останні дні, адже перед весіллям завжди будуть й інші клопоти, за якими можна забути багато важливих справ. Бажано знати точно, як і у випадку з весільним салоном, до якої перукарні, салону краси, і в який час, необхідно буде йти.

Щоб не зациклюватись на думках про те, що буде через кілька днів під час весілля, варто поспілкуватися з подружками, почитати книжку, переглянути цікавий фільм, а головне – добре виспатись. Адже скоро – величне свято, на якому всі повинні побачити щасливу наречену.