Програмна еволюція блогу на Ентері

1427

Перебираючи різні двигунці для своїх інтернет-проектів, захотілося зробити невеличкий екскурс у минуле Ентеру. Мій блог пережив кілька програмних революцій. Спочатку я його планував, як сайт з ігровими новинами, з ухилом до львіських подій. Перші кроки “Зомбінаторія” (така була назва) зробила на безплатних ресурсах, що надавали хостинг всім бажаючим. Безплатно – це поняття умовне, бо доводилось терпіти нахабну, небажану рекламу.

Потім, завдяки друзям-квейкерам (vg. і Smith) я отримав цей домен і самописну cms (програму для керування інформацією) від Сміта.  На той час я вже активно вивчав інтернет-технології і наважився взятися за розробку власного двигунця. Про питання оптимізації сайтів під вподобання пошукових систем тоді мало хто задумувався. Більше хотілося досягти зручності і ефективності при наповненні інформацією. І моя програмка це робила відмінно.

|—Для netpeak.ua оптимізація сайту являється однією із складових комплексного просування сайтів в інтернеті.—|

Наступним кроком був перехід на Joomla. Це вже справжній комбайн у світі cms, що дозволяє робити як сайти-візитки, так і цілі портали. Тоді було дуже модно робити портали. Якщо зараз всі роблять блоги і соціальні мережі, то років п’ять назад всі робили портали: стоматологічний портал, портал готелю, молодіжний портал.

Переборовши цю портальну хворобу, звернувся до послуг WordPress, і тепер моє блогування відбувається за його допомогою. В ньому все просто, зручно, а додаткові плагіни дозволяють задовільнити будь-які потреби блогера… поки що…

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я