Листя і сніг

Особливо в таку погоду пригадуються уроки з біології, де пояснювали, для чого дерева скидають листя на зиму.

Дуже добре мати хороший фотоапарат під рукою, щоб можна було отак вискочити на вулицю десь в центрі Львова і зафіксувати цікаву подію чи природне явище. І так зручно все тепер – не треба мучитись з проявкою плівок та друком фотопаперу – дивись собі на комп”ютері (телевізорі) чи роздрукуй на принтері. Все швидко, якісно, кольорово – краса.

lviv-snow

(фото від Цьоці)

Цей запис має 6 коментар(-ів)

  1. theOleg.net

    мені особисто пригадуються уроки з фізкультури: надворі – дубар, а фізрук призначає крос навколо школи…

  2. myroslav

    з далекою ностальгією згадую як нас на фізкультурі ганяли довкола стадіону. а тепер вивчаємо якісь срану екологію чи ОБЖД і проводимо купу часу сидячи замість того аби бігати і дихати свіжим повітрям. тупа навчальна програма.

  3. Prubluda

    ненавиджу таку погоду. Всюда мокро, ноги мокрі, вітер шолоднючий.

  4. горошок

    а треба ненавидити погане взуття =р

  5. OOHFIRO

    повністю погоджуюсь з горошком

  6. Prubluda

    ха-ха-ха

Коментарі закриті.