Кримінальний випуск новин

1358

імітація статевого актуЯк ми всі пам’ятаємо, у листопаді минулого року перед стінами Верховної Ради стався жахливий кримінальний злочин. Такого не дозволяли собі навіть затяті рецидивісти. Дехто блогер Володарський зі своєю спільницею імітували статевий акт у знак протесту проти прийняття Закону про суспільну мораль.

Кажуть, деяким депутатам було нанесено моральні травми несумісні із статевим життям.
І я кажу – з такою дупою дівчині не можна з’являтись на людях. Такі фігури треба ізолювати від суспільства, щоб не травмувати психіку перехожих. Але прокурор чомусь вирішив звернути свою увагу саме на блогера (невже прокурор … ?) і вимагав у суду заточити злочинця на три роки у буцегарню (це не жарт).
Мені важко, чесно кажучи, уявити, що робиться в голові у прокурора. Можливо в нього функції голови виконує зовсім інше місце? Тоді вимальовується цілком гармонійна картина того, як відбуваються процеси обдумування.
Три роки тюрми за імітацію статевого акту, як політично-мистецьку акцію?… гмм..  Це міг придумати лише батько дівчини, яку насильно імітували. Моя фантазія відмовляється вигадувати якісь інші пояснення.
Врешті, отриманий рік умовно від суду блогер може записати собі в актив, як збочений статевий акт з державою.

—-

Ще один негідник вирішив посмертно кинути тінь на львівську міліцію. Після перебування у райвідділку він багато разів десь впав, понабивав собі синяків (у тому числі, на п’ятах), симулював черепно-мозкову травму і підступно вмер – лиш би дискредитувати нашу доблесну міліцію.. І це напередодні урочистого перейменування у поліцію чи у сердюки! Нахаба.
Керівник Львівського міського управління міліції каже, що Михайло Стадник “був у нетверезому стані і в нього були синці на руках, були сліди від уколів на внутрішній поверхні ліктьового суглоба” і травмувався він, коли грабував підвали.
Ну, хіба справа міліції надавати допомогу таким людям? Хай йдуть додому і вмирають, а не відпочивають у тюрмі. Сперечатись з керівником управління міліції нема жодних підстав.

—-

Руслан Забілий, Директор Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», сам може опинитись у тюрмі, якщо працівники СБУ візьмуться за справу у стилі кращих часів КГБ. В історика відібрали ноутбук і “терабайти” (як він сам каже) з інформацією, яку есбеушники кваліфікували, як секретну і несанкціоновано передерту з комп’ютерів СБУ. Моя фантазія знову відмовляється працювати, коли я намагаюсь уявити, як з комп’ютера СБУ тишком-нишком переписують секретну інформацію. Це ж сюжет для комедії у стилі “Після прочитання спалити”.
Ну і ніхто не сумнівається, що з Овочем на чолі країни та з Підсрачником на чолі української освіти інформація про діяльність ОУН-УПА з Сєкрєтної стане Таємною.

—-

Отакі злочинці в нашій країні. А ті, хто беруть мільйонні хабарі, збивають людей на дорогах, відкрито порушують Конституцію, вважаються в нас елітою.

1 коментар

  1. Сам упав, сам забився, сам убився.
    Елітою, наша “еліта”, вважає тільки сама себе. Наврядчи звичайні громадяни так вважають.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я