Книга КУПАЛЬСЬКА НІЧ від нашої форумчанки

1410

Нарешті наша форумчанка дослухалась до порад своїх шанувальників і видала власну книгу – “Купальська ніч”. Ось така неординарна подія.

На нашому форумі “Обговорення” дуже багато талановитих творчих людей. Вони пишуть цікаві історії, складають непогані вірші, малюють, фотографують, працюють з відео, роблять поробки “хендмейд”. У це все вкладається багато щирості, безпосередніх емоцій та кропіткої праці. Тому мені було трохи шкода, що такі прояви справжнього таланту не помітні широкому колу наших співвітчизників.

Але завдяки інтернет-ресурсу, що допомагає людям фактично власноруч видати власну книгу, ми нарешті здолали цю стіну нерішучості та самоізоляції.

Прошу ознайомитись і, якщо зацікавить, придбати книгу “Купальська ніч” від Ніни Ковч (вона написала містичну розповідь про кохання). Також там можна залишити відгук, якщо вже хтось прочитав твір.

книга Купальська НічМарина їде з міста в далеке маленьке село зустрічати свято Івана Купала. Крізь вікна шаленого автобусу здається, що людська рука ніколи не торкалася цієї місцини: тут все інакше! З настанням мороку дівчина дізнається про істинну сутність найкращої подруги, познайомиться з чудернацькими істотами, а найголовніше – отримає в дарунок кохання! Лиш одне слід пам’ятати – за щедрі дарунки Купальської Ночі потрібно платити дорогу ціну!

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. вітаю Ніну!!! ну нічого собі які новини. ото молодчинка!!! дякую, Ух, що розмістив це в себе на сайті. 🙂

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я