Кіловатки у салоні

Цікаво інколи якісь очевидні речі усвідомити з огляду на фізичне явище та конкретні цифри.
Наприклад, всі ми відчуваємо, як душно та некомфортно їхати в набитому транспорті – особливо зараз, коли спекотно. А якщо вийдуть люди, то вже набагато прохолодніше та веселіше…

масляний радіаторКожна здорова людина випромінює 100 Вт теплової енергії (інфрачервоне випромінювання). Нездорова – більше. Бабульки, можливо, менше, а деякі з них, є підозра, навіть поглинають енергію  🙂

Але не будемо враховувати усілякі відхилення – беремо по 100 Вт з тіла.
Тепер стає зрозуміло, що коли в салоні знаходяться  десятеро людей, це співвідносно вмиканню кіловатного калорифера (масляного радіатора, як на фото). А в маршрутках їздить і по 4-5 кіловаток… а в трамваях ще більше… Тут навіть відкриті вікна мало допомагають…

Цей запис має 4 коментар(-ів)

  1. ELECTRIC

    іншими словами то ся називає брєд сивої кобили. %)

  2. OOHFIRO

    А для чого іншими? Українськими тобі не підходить?

  3. горошок

    треба просто потоваришувати з людиною_кондиціонером)

  4. OOHFIRO

    була колись в мене одна така знайома 🙂

Коментарі закриті.