Євроспорт онлайн в грудні – біатлон, снукер та керлінг

1514

Подивитись Євроспорт онлайн хоч і коштує грошей, але це вартує тих майже 5 євро, коли починаються цікаві змагання. Цей місяць (грудень 2010) eurosport.com розпочне з трансляцій одразу кількох найулюбленіших моїх видів спорту (після футболу): біатлону, снукеру та керлінгу.

Біатлон, щоправда, будуть показувати і на нашому славетному УТ-1, але у запису. А для мене дивитись такі змагання у запису нема змісту – я люблю вболівати вживу. Чомусь впевнений, що емоції та переживання вболівальника завжди досягають своєї мети і впливають на хід подій, незважаючи на величезні відстані.

Отже, черговий раз рекомендую тим, хто має трохи валюти на карточці чи на Пейпелі – http://player.eurosport.com/

 

4 КОМЕНТАРІ

 1. 5євро за євроспорт? Я вже колись писав, що за 4долара можна мати весь пакет НТВ+(шарінг,сателіт тарілка) з хд євроспортом.
  Тим більше он-лайн залежить від швидкості нету, яка не завжди хороша.
  Я колись цікавився написанням програми для webtv i iptv перегляду-webiptv.codeplex.com. У зв’язку з деякими проблемами зараз міняю інтерфейс і структуру(скоро туди викладу). Канали беру з http://tvali.ge/index.php?action=sat&channel=78149 -євроспорт2 і http://tvali.ge/index.php?action=sat&channel=913 -перший. Якість не ухти, але на мому 23дюймах можна дивитись.
  Тим більше там є ще багато спортивних каналів.

 2. та я теж колись писав, що ставити тарілку через те, що місяць-два на рік я хочу подивитись Євроспорт, нема змісту (її ж вартість не входить у 4 долара?)

 3. Звичайно ні. Але любителям футболу, який зараз показується не в повному обсязі на загально доступних каналах, цей період збільшується.
  Біатлон здається аж до березня є – виходить аж 4 місяця

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я