Глушити мобільники!

1445

Cell Phone Signal JammerЯкби я часто їздив у маршрутках (трамваях, тролейбусах), то обов’язково купив би “глушилку” мобільних телефонів, щоб не чути ці всі безконечні теревені в громадському транспорті про те, як вчора хтось набухався і скільки при цьому випив, чи про те, як хтось лежить у лікарні і які інтимні процедури приймає, чи про встановлення дверей і вікон, чи про – що найгірше – “а він що сказав?.. а вона що сказала?… я такого не говорила…”… І бу-бу-бу – над вухом, голосно, не стидаючись, набридливо… часом, з матюками – сповна користуються сучасними дешевими мобільними хвилинами… Невиховані люди… Перевиховати неможливо – треба захищатись.
От, придивився до такої штукенції Cell Phone Signal Jammer – невеличка і дешева – 27 баксів. Поклав у кишеню і їдеш собі у тиші, поглядаючи у вікно і мріючи про щось приємне… …ну, ще якби був такий пристрій для виведення з ладу гучних навушників в плеєрах – було б взагалі чудово, бо різати дроти ножицями – не дуже безпечно.

4 КОМЕНТАРІ

  1. 27 баксів, а як вкажеш куди доставка, то ще сотню припишуть.

    Я так вже деякі деталі до телефонів в буржуйських магазинах замовляв. Ціна шлейфа – 5 долларів, а доставка – 80)))

  2. Тоді круто – взагалі не дорого. Я б на місці міністерства освіти закупив такі штуки в школи і універи. Думаю ККД освітніх закладів трохи збільшилося б.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я