Х-фактор або фанера для баранів

1639

Х-фактор (x-фактор, ікс-фактор) – різновид ще одного злизаного в британців талант-шоу, на манер Україна має талант.

|—Цікаво, Рейтинг и лучшие игры для Xbox 360 – співзвучно рейтингам Х-фактору – та ж сама непередбачувана, але керована гра. —|

СТБ вирішило не розпорошуватись і для співочого конкурсу заангажувало ту ж Оксану Марченко та Кондратюка. Тільки Марченко стала ще більш оголеною (по-моєму, її вигляд вже можна класифікувати, як еротику), а Кондратюк більш плутаним в думках.

В журі додали якусь Йолку, якогось репера Серьогу і Сосєдова. Ну, Сосєдов досить оригінальний тип (журналіст, музичний критик), Йолка – гарна експресивна дівчинка, Сєрьога – тіпа, главний йоу в капюшоні, а Кондратюк самозакохано робить вигляд, що він там не зайвий. Що ці люди роблять в журі? Хто їх вибрав? Чому українських талановитих виконавців на українському шоу відбирають закордонні…. м-м-м… дотичні до шоу люди?
Української мови на СТБ вже майже не почуєш – або російська, або новостаромова, на кшталт: “европейський проєкт в етері”.

Але не за мову і журі хотілося б посварити СТБ. Виконавців на ікс-факторі я буду хвалити, звичайно – про них я окремо ще скажу. Але ті, хто влаштовує прямі ефіри, використовуючи для цього фанеру, свідомо обманюють своїх глядачів, нахабно і боягузливо дурять свою ж аудиторію.
Минулого року я писав, як Олександр Рибак здивувався, виступаючи на гала-концерті “Україна має талант“: “Какая странная у вас программа – вроде живьем, а все-таки под фонограмму”.

На останньому х-факторі творці прямого ефіру знову виставили нас всіх баранами, спочатку включивши фонограму для хору всіх учасників, а потім і на виступ Лари Фабіан!!!
Не знаю, як кому, а для мене послухати вживу саму Лару Фабіан – це мрія. Думаю, що це мрія всіх шанувальників співу. І раптом, коли в українців трапилась унікальна нагода насолодитись виконанням Лари – комусь в залі, комусь опосередковано, через екран телевізора – якийсь супер-мозок вирішив відключити у співачки мікрофон і включити запис. Для чого ти це зробив, покидьок?
Я спочатку грішив і на саму Лару. Але, вже враховуючи повадки СТБ в таких випадках, допускаю, що вона сама не знала, що в неї відключений мікрофон.

Дуже неприємна історія. Я в культурному шоці, якщо чесно.
Для ілюстрації та доказів – подивіться на час 3 хв. 01 сек.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Чоловіче! Те, що вона не знала про відключений мікрофон – це ж смішно! Подивись на її міміку впродовж усього виконання – не можна одночасно грати і співати. Навіть професіоналові.

  2. Тоді доведеться визнати, що вона забула свої слова (на третій хвилині). Що дуже маловірогідно, зважаючи на те, скільки вона її співала…
    Ну, і я просто намагаюсь дати їй шанс.. 🙂

  3. Правильно, фанера гівно. Ненавиджу, коли мене з зомбоящика дурять, а також ненавиджу цю параною – чи не дурять мене з зомбоящика.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я