Фестиваль “Трипільське коло” 2014

3030

trupil1

26 – 29 червня 2014 року, на дніпровських пагорбах міста Ржищева, що біля Києва, всьоме відбудеться Міжнародний еко-культурний фестиваль “Трипільське коло”.  Цьогоріч його програма буде акцентована навколо землі, а лозунг фестивалю – “Збережемо землю, збережемо рід”.

 

Метою фестивалю, за словами організаторів, є культивація екології спілкування, здоровий спосіб життя і піклування про навколишнє середовище, ознайомлення з культурою і традиціями наших предків, ознайомлення з древньою Трипільською культурою.

trupil2

Територія фестивалю буде вільна від алкоголю, тютюну інших наркотичних засобів.  Насичена музична програма, представлена молодими і відомими іноземними етно-гуртами, велика кількість творчих і культурних перформансів,  майстер-класів з народних ремесел, лекцій і дискусій, вистав і шоу покликані об’єднати в собі  пізнавальні, оздоровчо-спортивні, музичні, екологічні і виставкові програми в стилі етно, зв’язати екологічні і етнографічні цінності з сучасними культурними надбаннями.

trupil3

trupil4

Відвідувачів чекатимуть 17 гектарів приємної дніпровської природи, музики, творчості, мистецтва і спілкування.

Вартість квитків становить 220 гривень на всі дні (студентська ціна – 190 грн.),  на два дні фестивалю – 150 грн. (студентський квиток – 120 грн.)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я