Чергові питання з вибором хостера

833

хостингНапевно, кожного веброзробника постійно супроводжує питання вибору постачальника інтернет-послуг: реєстратора доменних імен, хостера, сервісів статистики та аналітики. Регулярно стикаюсь з подібними проблемами і я. По-перше, завжди хочеться більше послуг, якісніше і за меншу ціну. А свіжі пропозиції завжди є – конкуренція змушує компанії демпінгувати, розвивати сервіс, впроваджувати нові технології та вигадувати акції зі знижками. По-друге, часто самі надавачі послуг штовхають своїх клієнтів на думку про зміну реєстратора чи хостера.

Зараз мені у соц. мережах радили вибрати хостинг в uahosting. Я шукаю заміну моєму теперішньому українському хостеру (не буду казати якому), тому прислухаюсь до порад, і якщо у вас є свої пропозиції, то напишіть. Потрібен саме український сервіс для розміщення півтора-двох десятків сайтів.

Колись (дуже-дуже давно) я хостився у знайомих, потім перебрався до одного українського хостера, в якого потім сталась пожежа, а він навіть не вибачився за тижневу відсутність в інтернеті. Врятовані файли та базу даних довелося перенести до іншого хостера, але і зараз виникають проблеми з перевантаженням його серверів та відсутністю зручних мені тарифних планів. Якщо дають багато місця під файли, то пропонують малу кількість сайтів, а якщо всі технічні умови влаштовують, то виходить занадто дорого.

Часто крім технічних умов та вартості послуг дуже важливим фактором виступає адекватна підтримка послуги обслуговуючим персоналом. Якщо неможливо отримати відповідь на своє питання протягом доби (а не години), то кому такі послуги зараз потрібні? А один львівський хостер “№1 Західної України” крім кволої підтримки ще й мав звичку на вихідних взагалі залишати на відповідях свою секретарку, яка нічого не могла сказати, крім “передзвоніть у понеділок, коли буде наш вебмайстер”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я