Чорна глибина

Несподівано нічне небо набуло глибини (збільшіть роздільність та розкрийте на весь екран)

Цей запис має 3 коментар(-ів)

  1. Владислав

    і в чому прикол? як я не старався, триде не побачив 🙂

  2. OOHFIRО

    То ти може ще й без анагліфних окулярів дивився? 🙂

Коментарі закриті.