Футбол-2010: ПАР-Мексика, Уругвай-Франція

775

О, який жах – показ відкриття Мундіалю (чемпіонату світу з футболу) 2010 супроводжується просто мегатупими коментарями (а в студію на передматчеві розмови запросили Остапа Ступку – виявляється, це одоробло ще й народний артист… ну-ну…). Чому на телевізорі нема кнопки “Відключити коментатора” ?

Отже, матчі 11.06.2010

Спочатку прогноз, а потім опис з висновками.

———————————-

ПАР-Мексика: 1-1
прогноз: Мексика не дасть шансів африканцям, незважаючи на те, що гостям потрібно з достатньою повагою відноситись до господарів. Я б навіть вважав би, що буде розгром, але, як правило, перші матчі – це хвилювання, обережність і економність..

Мій кабельний провайдер чомусь вирішив зробити сюрприз і фактично виключився. Тому весь матч я шукав онлайн трансляцію в Інтернеті… та й толкового нічого не виявив, чесно кажучи. НТКУ дає трансляцію, але дуже маленького розміру. Будем шукати інші варіанти.
По матчу – африканці досить гарне враження залишили. Мексиканці вийшли дрімати. Ех, це вже далеко не та запальна команда, яку я бачив з десяток років назад.
Нічия нудновата, але удари були шикарні. Перший гол південноафриканців дуже гарно відкрив лік голів на чемпіонаті 2010.

Наші коментатори – зло, яке потрібно випалювати напалмом.

———————————-

Уругвай-Франція: 0-0
прогноз: Франція хоч і програла недавно Китаю, але має хороший потенціал. І в часових зонах нема такої різниці, як в уругвайців. Та й їхніх натуралізованих негрів Африкою не злякати.
Думаю, французи переможуть… Хоча, зважаючи на деморалізовано-розбалансований стан збірної Франції останніх років, їм і нічия вже за щастя.

Збірна Африки Франції мені не подобалась (у післяплатінівський період) навіть, коли там грав Зідан. Один раз за неї вболівав – коли “французи” виграли в фіналі у бразильців. Зараз дивитись на цих оболтусів, які на півголови вищі за зростом та майстерністю за супротивників, але не можуть в них виграти – без сліз не можна. А в матчі з уругвайцями не допомогла навіть перевага у чисельності.

———————————-

Ще дам вказівочки на онлайн трансляції – дивіться.

Перший національний – футбольні матчі онлайн
Якщо хтось має вказівочки на нормальні онлайн трансляції, дайте знати, будь ласка.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я