Україна має талант, фінал (і найцікавіше відео)

2389

Фінал проекту “Україна має талант” пройшов аналогічно попереднім випускам. Марченко одразу розсмішила сукнею а-ля Русалка секс-глибинна-бомба. Кожен раз дивлячись на ведучу вважав, що знаходжусь в рибний день у кабаре.
Склад журі я важко переношу ще з першої передачі. Яма коментує виступи дуже сухо і поверхнево (навіть танцювальні), Фролова часто судить не за талантом, а за якимись своїми чудернацькими критеріями, Кондратюк більше розказує про себе, а не про учасників (та і який з нього знавець?).  Загалом, журі не має того авторитету, який мав би викликати беззастережну довіру та повагу. Але, з іншої сторони, це ще далеко не найгірший варіант.

Отже, десятка фіналістів.

Україна має талант

На фотці не видно Халаджі. Зате видно дует АртВан, який зайняв його місце у фіналі.

– Сейчас я могу назвать себя состоявшимся известным человеком, – рассказал “Комсомолке” силач. – А ребята действительно очень талантливы, и я искренне расстроился, когда они не попали в финал. Поэтому и решился на этот поступок. Мне приятно, что я помог ребятам, которые имеют свои светлые цели, веру в людей, в удачу.

Не дуже зрозуміло, як на мене. Але нехай… всім добре – і Халаджі звернув увагу до себе своїм вчинком (фактично не маючи шансів перемогти), і молодим хлопцям дав можливість себе проявити.
Проявили вони себе достойно – показали якісну та різноманітну акробатику.

Юлія Кувшинова у фіналі заспівала не так жахливо, як це мені здалося у півфіналі. Але я і досі не розумію, що це за талант – кричати голосом,  що дрижить, ніби їдеш возом по бруківці.

Алла Кушнір не полінувалася і показала цілком новий танець живота. Звабно танцювала, цікаво використавши воду, що наче закипала під нею.  А в кінці несподівано (для глядачів) отримала дощ зі стелі.

Марченко не знайшлася, що запитати (хоч питання напрошувалося), тому Алла сама сказала, що їй не холодно. Члени журі теж заразились хворобою “У мене нема слів” і довго та нудно щось мукали. Кондратюка конкретно понесло в марення і він довго молов якусь бридню про ванну.

Ксенія Сімонова знову вразила мене намаганням кітчевими малюнками на піску та сльозогонними темами і музикою добитися успіху. Пісок став врожайним грунтом для емоцій.  А талант став лише слугою мети. Дуже слабкий виступ, як на мене.  Тема про “стариков” увінчалась зображенням могил і написом “Не опоздайте”…  На кладовище, чи що?
Така нафталінова анімація звісно не вартує мільйона, але, боюсь, що кітч свою справу зробить. На жаль..

Пародист Валерій Юрченко, як і Алла, теж представив свіжу (і цікаву) програму. Якби встиг придумати щось у півтора-два рази більше, то мав би шанс поборотись за виграш. Але талант має однозначно…

Коли Даша Швецова заспівала “журавлі”, я аж рота відкрив. Ну, для чого ця пісня? Що вона тобі дала? Голос не показала, тему не розкрила (та й не могла, в силу своєї… молодості), сліз не вичавила в необхідному об”ємі… провал…

Христина Пісклюкова – симпатична дівчинка – показувала чудеса гнучкості. Я не дуже люблю такі хатха-йогі, але поважаю той неймовірний труд, який вона приклала до свого тіла. Молодець.

Минулого тижня я хотів дати прогноз, що Олена Матюшенко у фіналі почне співати Арлєкіно і у відповідному місці в тексті скине з себе образ Пугачьової і щось утне від себе самої. Але я не знав, що це все можна зробити так нудно і нецікаво.

Артем Семенов вдало використав прийом з стоячим платтям, виходячи з нього і знову повертаючись. Таким чином зміг прекрасно розкрити два різних образи, співаючи різними голосами. По-моєму, чудовий номер.

Ну, і мої улюбленці (ви знаєте) – дітки-акробати з Бердичева (які вже неабияк прославили своє місто, треба зазначити). У фінальному виступі продемонстрували цілком свіжий артистичний показ, та ще й додали просто фантастичний акробатичний елемент. Я вражений. Це талант і неймовірний труд. Мільйона не шкода.

http://www.youtube.com/watch?v=wX4YLWjN6K4

http://www.youtube.com/watch?v=XKqcHCZTfqc

Тепер голосуємо і чекаємо до п”ятниці, щоб взнати результати.
(розділили б вони той мільйон, чи що)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я