Ну, тут вже – дай дорогу! Реформи на марші. Після відміни курсу на українізацію України (в сторону російщення), а також укріплення феодальних відносин у суспільстві, нас тепер чекають економічні “покращення вже сьогодні”.
Підприємці застигли в напруженні від очікування податкового кодексу. Ну що там? Де податкові канікули? Щось не видно. Натомість, діставайте в податок плюс 150 грн. в місяць єдинщикам, і відсторонення їх від багатьох видів діяльності, зокрема – продаж та послуги через Інтернет. Ах, як прогресивно…
Подібні ж “реформи” проводив Янукович з Азаровим і в минулому своєму пришесті, піднявши єдиний податок, а потім рапортуючи про підвищення економічних показників.
Торгівля базою ЧФ РФ ніби ж закінчилась вдало для України – ціна на газ була знижена (вірніше – забрали націнку за колишнє наше небажання виглядати холуями). Що тепер? Маловато буде нашим олігархам? Трахнули українців морально, тепер елементарно грабують. З серпня ціна на газ для населення збільшується в півтора рази, та ще й обіцяють восени цю процедуру повторити.
Газ завжди був джерелом надприбутків наших владників (Ющенку теж привіт). І хто ж відмовиться від цього “над”? Навпаки – тепер це вже “над-над”.
Ну, і хто в цьому винуватий, врешті? Ну, як не “памаранчєвиє”, то МВФ, звичайно… Для братви Януковича дуже природно уявляти людей баранами.
Просто неможливо після цього всього не процитувати Артемія Троїцького
http://www.youtube.com/watch?v=KbZRmMOa5zI

Не Янукович править Україною, це зрозуміло. Він лише маріонетка, яка їздить по світу та виступає по телебаченню.
А просувати стали саме Януковича тому, що він такий чувак, який буде бездоганно підкорятися наказам “дяді”.