Леви атакують Львів (відео з цирку)

3445

2 жовтня під час вистави у львівському цирку лев напав на дресирувальника. Я хотів дочекатись відео, (багато хто знімав на мобілку цей інцидент), щоб подивитись, що саме сталося, і як реагував персонал цирку у Львові.
Дехто з глядачів каже, що леви були у жахливому стані – поранені, виснажені і недоглянуті. Дехто каже, що дресирувальник був п’яний. Я бачу, що дресирувальник шкультигає і ходить зігнутий – уже дістав від лева, але веде себе так, наче довкола не сидять глядачі з дітьми.
Сам дресирувальник Пінко, якого прооперували у львівській лікарні, каже, що Персик (Персей) приревнував його до іншого лева. Які все-таки складні відносини в артистичному середовищі… Може таких артистів краще каструвати?
Реакція асистентів на напад – хтось почав колоти лева палками, чим, по-моєму, ще більше розлютили звірів, хтось спробував лити воду, але так невпевнено, ніби тиску зовсім не було.
В результаті, глядачі кілька хвилин спостерігали за жахливим видовищем, очікуючи найгіршого. Щоправда, найрозумніші почали драпати з цирку, виносячи своїх дітей (в найменших дітей, здається, буде потреба у відвідуванні психіатра).

Далі – відео з цирку у Львові

4 КОМЕНТАРІ

  1. Очікувана ситуація, коли на диких звірах тупо рубають бабло по максимуму, не сильно дбаючи про безпеку і годування. Шкода звичайно дресирувальника, теж мубуть не в захваті від такого стану справ.. В Києві вже он майже весь зоопарк виздихав, лишились тільки мухи..

  2. Люди звичайної ситуації не розуміють!!!!це ж леви і вони можуть нападати будь – коли вони від природи хижаки!!!!!!!а люди які були в цирку і це все бачили розказують маячню!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Персонал цирку зразу почав супроводжувати людей до виходів!!!А деякі маючи дітей на руках щей хотіли це все зняти на відео!!!!!це розуміння???????

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я