Дж. К. Ролінґ оголосила про старт онлайн-проекту – Pottermore

822

Авторка Гаррі Поттера Дж. К. Ролінґ зробила заяву – звернення до фанів, де оголосила про початок роботи над онлайн-проектом http://www.pottermore.com/ (у сайту сьогодні було відкриття). У жовтні він стане місцем спілкування та розповсюження (продажів) аудіо та електронних версій книжок про Гаррі Поттера.
Після відео – переклад українською.

Тринадцять років тому, після публікації першої книги про Гаррі Поттера, я все ще здивована і захоплена реакцією на ці історії. Хоча сьома книга і восьмий фільм вже завершені, я все ще отримую сотні листів кожного тижня, і шанувальники Гаррі як і раніше активні та винахідливі.

Отже, я хотіла би скористатися цією можливістю, щоб подякувати всім, бо автор не міг би бажати більш чудових, неординарних і відданих читачів. Із схвилюванням хочу сказати, що я тепер в змозі дати вам щось унікальне: досвід онлайн-читання, який відрізняється від будь-чого іншого. Він називається “Pottermore”.

Це та ж сама історія, але з кількома важливими додатками, де найбільш важливий – це ВИ! Досвід читання вимагає, щоб фантазії автора і читача працювали разом для створення оповіді, тому Pottermore буде побудований, зокрема, і вами, читачу.

Цифрове покоління матиме можливість користуватися безпечною, унікальною можливістю онлайн-читання, присвяченого книгам про Гаррі Поттера. Pottermore буде тим місцем, де шанувальники будь-якого віку можуть поділитися, взяти участь і відкрити для себе заново ці історії.

Він також буде ексклюзивним місцем для покупки цифрових аудіо-книг, і, вперше, електронних версій книг із серії про Гаррі Поттера. Я приєднаюсь теж, тому що буду ділитись додатковою інформацією, яку я накопичила протягом багатьох років про світ Гаррі Поттера.

Pottermore буде відкритий для всіх з жовтня, але деякі щасливчики можуть увійти раніше і допомогти сформувати досвід. Це просто ….

Йдіть за совою. Бажаю удачі.

https://enter.lviv.ua/harrypotter

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я