Переживаю черговий напад велосипедної лихоманки. В дитинстві цілий день міг накручувати круги на вєліку, час від часу в’їжджаючи то в стіну, то в дерево, то в асфальт. Велосипед був старий (чи не трофейний взагалі) і дамський. .. та і взагалі десь пропав, поки я був в армії.
Тепер я лише часом ностальгічно дивлюсь на велотуристів, що верхи прогулюються бруківкою у Львові.
Так хочеться зібрати рюкзачка і махнути з невеличкою групою в неспішний похід…
Є такий львівський ресурс www.velomax.lviv.ua Колись шукав велосипед там. Але переїзд в інше місце проживання з”їв усі фінансові ресурси, і я забув про колеса.
Зараз вибір велосипедів величезний – наприклад, магазин http://veloonline.com.ua/
Але… Як ви собі уявляєте ровер за майже 8 тисяч євро? Він з атомним мікрореактором чи із золотими педалями? Найдешевші пропозиції дає Команч (український, як виявляється) – трохи більше 200 баксів за найпростіші моделі. А ще ж потрібні інструменти, курточки, шоломи, окуляри, щоб не виглядати повним велоламером і насолоджуватись поїздкою.
Дружнім видався сайт http://velosvit.com.ua/. Треба буде поперечитувати – інформативно.


velorama.ru — дуже хороший велоресурс.
поїхали)))
я собі вже обрала транспорт=)
http://veloonline.com.ua/view.shtml?id=1678 кольору зеленого яблука=)
🙂
але я в окулярах не поїду =( я ходити в окулярах не вмію, не те щоб їздити..)))
їх же не на ноги вдягають
очі не менш важливі за ноги=)
а затуляти їх якимось прибороооом не весело, нехай навіть у очі мухи позалітають=Р
Про мух я не подумав – мені головне, щоб очі не сльозились від сонця та вітру.
краще ролики купуй, будеш зі мною і з Юрою кататися…=)
А якого діаметру колеса у ваших роликів? Якщо менші, ніж у велосипеда, то львівськими вулицями краще не пересуватись. 🙂
добре їздимо)