У Пекіні заарештували…

613

У Пекіні заарештували винуватців гігантської пожежі в телецентрі
Провину за гігантську пожежу 9 лютого в новому будинку Центрального телебачення Китаю покладено на чотирьох співробітників ЦТБ, які вже знаходяться під арештом.
http://novynar.com.ua/world/54925

Люблю я таке:  чиясь тупість та злочинна діяльність одразу локалізується і визначається, а потім  оголошується про арешт. В Китаї люблять взагалі-то перегнути палку і розстріляти за якийсь економічний злочин, але в даному випадку поки що все чітко і оперативно. І ніхто не втік в Росію, і ніхто не відмазався, типу – національні традиції, і не виявилось, що хтось з тих, хто запускав феєрверки, син депутата. І винуватці не влаштовують прес-конференції з заявами про політичні переслідування, і не подають в суд на виробників піротехніки (а може і подадуть, але це інша історія).

Головне – всі усвідомили, що злочин з рук не зійде. Адже в суспільстві важливіше прищепити людям почуття відповідальності, аніж здійснити саму акцію покарання.

І ще сподобалось:

Центральне телебачення Китаю вже принесло офіційні вибачення за пожежу, яка на ніч паралізувала дорожній рух в центрі столиці КНР.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я