Трансляції Євроспорту онлайн-тв

1415

Eurosport online player Коли йшла Олімпіада, я підписався на онлайн-тв-трансляції Євроспорту, через Інтернет. Дуже задоволений. Враження прекрасні. Всього майже за 5 євро в місяць маю можливість дивитись два платні спортивні канали, де можна вибирати якість відображення (залежно від швидкості вашого інтернету) та мову коментування (прикольно поклацати, коли починають нервувати деякі коментатори).

На Євроспорті мене, фактично, цікавлять лише прямі телевізійні ефіри з біатлону та снукеру (більярдна гра, хто не знає). Біатлон вже на канікулах, а от по снукеру зараз йде чемпіонат світу. То ці змагання показують зараз одразу на двох каналах: Євроспорт і Євроспорт-2 – з різних столів одночасно. Це така насолода, там такі матчі – просто фантастика. Вчора ветеран снукеру Стів Дейвіс в контровому фреймі все-таки видряпав перемогу у Кінга  у надзвичайно напруженому матчі. Такої гри і таких емоцій від Дейвіса я ще не бачив. Пам”ятний матч… мда… А до того, багаторазовий чемпіон Хендрі ледь виграв (теж у контровому) в молодого китайця Жана (була б сенсація), а Марко Фу драматично програв Гулду (і теж в контровому)…  Купа задоволення…

На літо я відключусь від Євроспорту – кількагодинні велосипедні заїзди чи кінний спорт мене не цікавлять.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Переплачуєте.
    Ставим тарілку на нтв+ або поверхность плюс (вони на одному спутнику)+ звичайно тюнер. Якість картинки супер, там ще й є євроспорт в хд, не залежить від швидкості інтернету(діал-ап навіть можна) і за 4$(нтв+) або 3$(поверхность) дивимось багато цікавих каналів.
    Якщо думаєте тарілка+тюнер дороще, то я думаю що за 4$ дивитсь 30 каналів краще ніж 2. Окупиться.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я