Євробачення-2010, Україна, НТКУ і демократія з плагіатом

1264

євробачення евровидение альоша 2010 Україна УкраинаСудячи з новин (телебачення, відео, інет)  Євробачення 2010 супроводжується в Україні вже звичним для країни ідіотизмом при визначенні переможця (який поїде в Норвегію).

“Памаранчєвая” НТКУ, яка призначила закритим голосуванням Василя Лазаровича представником України на Євробачення в Осло, повелася в рамках правил, але абсолютно глупо, позбавивши країну невеличкого пісенного перед-конкурсу. Відмазка про нестачу грошей звучить смішно. На тих же есемесках та рекламі все можна було б відбити.

“Бєло-галубая” НТКУ в особах Єгора Бєнкєндорфа та Валіда Арфуша (ну, всі такі українці в тій Компанії України – просто ґвалт) і Адміністрація Президента в особі Герман відімстили невідомо кому і невідомо за що, але явно в повітрі носилася фраза – от вам за Ґринджоли (дурнику Томенко – від мене окремий привіт). Попереднє рішення відмінили і провели окреме слухання з голосуванням у прямому ефірі, де перемогла Альоша (Alyosha, справжнє ім’я Олена Кучер) – і заслужено, вважаю.
Всі фінансові вливання і потуги з промоушену пісні Лазаровича, відповідно, пішли псу під хвіст. Не допомогло навіть екстренне дуповилизування – співак письмово просив взяти до уваги його виступи за ПР і просив посприяти.

Тобто, я зовсім не проти Лазаровича, я не проти Альоши, але я проти зміни конкурсних результатів в останню мить, якщо не було явних порушень процедури. Це не завадило Ганні Герман пихато вихвалятись здобутками в області демократії. Вона така кумедна… Може ще й дійсно сама вірить, наче десь перемогла демократія (з її допомогою) і ситуація чимось краща за випадок з Ґринджолами… А за її слова “що одна (з переможиць) виявилась більш талановитою” Ганні Герман варто було б одразу відвісити копняків і вигнати з приміщення…

На цьому приколи не закінчились. Виявилось, що пісня Альоші трохи нагадує трохи іншу пісню трохи іншої виконавиці… Настільки нагадує, що тепер після розмови з виконавчим директором конкурсу пісні «Євробачення» Сванте Стокселіусом доведеться підшуковувати іншу пісню та робити на неї кліп – і це треба встигнути до 26 березня. Сподіваюсь, Ганна Герман зробить все, щоб демократія остаточно перемогла у всьому світі.

Про членів журі згадувати навіть не буду – це переважно ті, хто навіть не знає української мови або ні грама не фахівець з вокалу. Арфуш настільки тішився собою – наче дитина, яку вперше посадили за кермо справжнього автомобіля і дозволили бібіпкнути.

З цих всіх пертурбацій радує те, що при прослуховуванні мені сподобались три виконавиці – дві з яких зайняли перші місця, а одна – п”яте: Альоша, Маша Собко та Злата Огневич ( Фаріон негодує).

Далі – деяке відео з відбору Євробачення 2010 в Україні

Альоша мені сподобалась. Хороший голос, гарно співає… близько до року… Шкода, що музичка плагіачена..
Alyosha – To Be Free

А це першоджерело http://www.youtube.com/watch?v=UE6A3Reqqxk

Маша Собко

Злата Огневич

І особливий шик – для прихильників Козловського. Сподіваюсь він втухне надовго.

http://www.youtube.com/watch?v=KPsCo5bc3uM

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я