Редактор Blumentals WeBuilder 2011 усього за 30 грн.

закачати і купити WeBuilder 2011

Увага – Blumentals WeBuilder 2011 усього за 30 грн.! Це чудовий редактор коду веб-сторінок з підсвіткою синтаксису HTML, CSS, javascript, VBScript, PHP, ASP, SSI і Perl.
Я сам перепробував багато редакторів, перед тим довгий час працював на HomeSite, а потім зупинився саме на WeBuilder.
І ось цікава новина: свіжа російськомовна версія доступна за ціною не майже 50 євро, а усього за 30 грн. (+ знімуть 7,5% в Пенсійний), які потрібно проплатити есемескою.

Я закачав http://www.blumentals.net/download/webuild11.exe, а потім зайшов сюди:

http://www.blumentals.net/order/sms/smsorder.php?pid=webuilder

Відправив смс і отримав код активації на один комп’ютер. Все працює. Дуже хороший редактор коду – рекомендую, хто ще не знає.

закачати і купити WeBuilder 2011

Цей запис має 12 коментар(-ів)

  1. joseph

    Цей пост на якийсь спам подібний. Негоже таке постити.

    чим цей редактор кращий від Notepad++, який є безплатним?

    1. OOHFIRО

      Ти б, хлопче, взнав би спочатку значення слів, якими користуєшся.
      А про те, що мені гоже чи не гоже писати у своєму блозі, я вже вирішу сам. Не треба мені допомагати в цьому.

      1. joseph

        Вибачте, не мав наміру когось образити. Просто характер тексту (“Я сам перепробував багато редакторів… І ось цікава новина: свіжа російськомовна версія доступна за ціною не майже 50 євро, а усього за 30 грн” і тд)і оплата через смс мене насторожили…
        Зауваження про значення слів не зрозумів.
        Про те, що постити, а що не постити – це дійсно вам вирішувати; помагати не буду.

        1. OOHFIRО

          Спам (англ. spam) — масова розсилка кореспонденції рекламного чи іншого характеру людям, які не висловили бажання її одержувати. Передусім термін «спам» стосується рекламних електронних листів.

          Я тобі відіслав рекламу, якої ти не замовляв?

          Що тебе взагалі могло насторожити, і чого мені потрібно цим перейматись? – ніяк не можу зрозуміти.

          1. joseph

            Я ж бо й написав “на якийсь спам подібний”, а не назвав спамом… Але то таке. Мій коментар після випробовування ВеБілдера видався й мені недоречним.
            Вибачайте, що потурбував.

          2. OOHFIRО

            Без проблем.

  2. Romzik

    Який спам? Просто порада, яка різниця кращий він за Notepad++ чи ні?

    1. OOHFIRО

      Зараз мені ще почнуть дорікати, що я рекламу Гугла розмістив на сайті. 🙂
      Такі кумедні ці наші коментатори, що живуть однією халявою.

    2. joseph

      Мав на увазі, що можливо є якісь радикальні переваги і таки варто платити. Може OOHFIRО знає, то хай розкаже.

      1. OOHFIRО

        Пропоную тобі закачати тріальну версію ВеБілдера і порівняти самому, а потім розказати нам. Бо саме з Ноутпадом++ я не працював (але спробував багато інших – і з радістю готовий заплатити 30 грн. за хороший продукт, віддячивши його розробникам).

        1. joseph

          Так і зробив. ВеБілдер набагато кращий: він універсальний, тестує код і грамотно показує вигляд сторінки. Таки варто купити, але поки покористуюсь тріалом 🙂

  3. OOHFIRО

    Найбільше мені подобається автоматична підсвітка відкриваючих і закриваючих тегів (і скобок в php).
    Дуже зручно.

Коментарі закриті.