Янукович, пам`ятник, двері та вінок

Янукович і вінок – новий прикол в Інтернеті: фотожаби, відеожаби, пародії. І все – як глибинний, душевний прорив. Аж легше стало людям, коли отак з гумором втілились їх бажання стукнути по голівці неслухняну дитину, яка по своїй дурості виносить з хати сімейні цінності і обмінює їх у пацанів на жувачки.

Взагалі, з Януковичем почали траплятись такі містичні речі, що реально пора задуматись людині: якийсь конфлікт у неї з природою, з країною, з людьми. Сьогодні вінком довбануло, а завтра, дивись, і дійсно пророцтво бабок на базарі здійсниться, що Янукович буде президентом (живим) всього три місяці. Я, звичайно, не насміхаюсь, а переживаю за людину.
То пам`ятник в Києві розвалиться, то двері перед заходом на інавгурацію самі зачиняться перед носом, то от сьогодні – вінок прямо в тім`ячко лупнув. Напевно на могилі Невідомого солдата щось не сприйняло думок Віктора Федоровича, не визнало їх за щирі помисли…
Реготливе містичне відео вийшло: “Янукович и венок”.

Очевидно, що вінок легший за яйце – отакий мій висновок.

Охоронці Мєдвєдєва швидко зорієнтувались – схопились за хвойні лапи – зметикували, що аналогічна хохма може статись і з президентом Росії.  Дімка то набагато дрібніший за Вітю – зовсім накрився би тим вінком.
А охоронці Януковича напевно і не думали, що боса навіть з вінком наодинці залишати небезпечно.

Ця вся історія не була б така скандальна, якби не теж свого роду містичне зникнення кадрів з інцидентом на багатьох медійних ресурсах. Досі фотки були лише на сайті “Української правди“, а Мустафа Найем натякав на те, що до цього замовчування причетна Адміністрація президента.

Тепер питання для провидців – кого накажуть: вінок, виробників вінка та підставки, погоду, метеорологів, журналістів?

P.S.: ну, як ви так хочете – то от відео “Янукович і двері”

—-

аналіз феномену теми “Янукович і вінок” в Інтернеті
http://watcher.com.ua/?p=3913

Цей запис має 7 коментар(-ів)

  1. Міском

    так йому і треба))))))))))))))

  2. Саня

    Ну з приводу президента і його команди вже все давно ясно (олігархія і кримінал)…
    А даний випадок,що на відео може з кожним трапитися)))…

    СашаСмарт.

  3. Петро

    Відео ржачне до упаду))))

  4. OOHFIRО

    Найцікавіше, що ніхто навіть звуку не вронив під час цієї хохми. Ну, не хіхікати, але ж хоч щось можна було сказати… Чи то рОботи там, а не люди, чи такі залякані своїми царями, що й пукнути бояться без дозволу?

  5. Олег

    Яник приречений бути паяцом

  6. Rio

    Тут

    kotyhoroshko.livejournal.com/446778.html

    народ уже активно цю тему обговорює і доповнює 🙂

    А тут

    watcher.com.ua/?p=3913

    навіть досліджує 🙂

  7. OOHFIRО

    Дякую. 🙂
    Є що обсмоктати…

Коментарі закриті.