Ера Гаррі Поттера закінчується

920

Як і всі фанати епопеї про Гаррі Поттера із сумом констатую, що через місяць закінчується ера Гаррі Поттера. 14 липня 2011 року відбудеться остання прем’єра – на екрани наших кінотеатрів вийде друга частина фільму Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії, що завершує собою книжково-кіношну серію про хлопчика-чарівника.
Фільми про ГП виявились не такими вдалими творами, як друковані видання, але вони стали цілком самодостатнім явищем, вартим уваги. Починаючи з “Філософського каменю” разом з персонажами поттеріани у фільмах дорослішали і актори – спочатку діти, підлітки, а потім юні люди. Деніел Редкліфф, Емма Ватсон, Руперт Грінт (відповідно – Гаррі, Герміона та Рон) та інші актори десять років брали участь у зйомках, а ми слідкували за їх життям як у фільмах, так і в реалі.
Ну, що ж – надходить пора прощатись з цим творчим процесом. Кіно та книжки ми ще будемо передивлятись та перечитувати (як, напевно, і наші діти з онуками), але в кожній розповіді є свій кінець.

Отже, не забудьте – вже менше ніж за місяць ми йдемо в кінотеатри на прем’єру: Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії (ч.2).

І ще – хотів би відзначити просто прекрасні книжки про Гаррі Поттера від “А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га” (Іван Малкович) з чудовим перекладом українською Віктора Морозова. Думаю, ці тексти зробили набагато більше для популяризації української культури, ніж всі потуги Міністерства культури за роки незалежності України. А чарівні обкладинки від Владислава Єрка гордовито красуються на книжкових полицях самої Дж. К. Ролінґ.

Подобається мені цей ролик з творчістю фанатів ГП

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я