От, думаю… якій рекламі присудити премію імені Поплавського?…
Не можу вибрати між “Нуль в мережі, нуль за межі” та пачкою американських доларів, яка розмовляє українським суржиком. Обидві достатньо дебільнуваті, щоб зайняти перше місце.
Може допоможете?
Цей запис має 2 коментар(-ів)
Коментарі закриті.

Я голосую за другу 🙂
Однозначно друга