Найгірша весняна реклама

От, думаю… якій рекламі присудити премію імені Поплавського?…
Не можу вибрати між “Нуль в мережі, нуль за межі” та пачкою американських доларів, яка розмовляє українським суржиком. Обидві достатньо дебільнуваті, щоб зайняти перше місце.
Може допоможете?

Цей запис має 2 коментар(-ів)

  1. Аменхатон

    Я голосую за другу 🙂

  2. myroslav

    Однозначно друга

Коментарі закриті.