Збірна України гасить Англію

1-0 зі збірною Англії у футбол. Незважаючи на турнірну розслабленість англійців та подарунок арбітра у вигляді червоної картки воротарю опонентів, можна сказати, що гра нашої збірної заслуговує оцінки “задовільно”.

Якщо коротко –  висновки:
1. Мілевського потрібно змінювати (хоч на 30-й хвилині) – хай кілька разів гарно впаде і більшого чекати не потрібно.
2. Потрібно міняти Михайличенка. Це не тренер команди. Це – максимум – функціонер тренерського штабу.

Шевченко хоч і ветеран, але працює багато, відноситься до гри правильно. На питання про незабитий пенальті сказав, що буде тренуватись  🙂
Серед молодих сподобались Ракицький та Кобін. Кобін просто прекрасно грає (хоч і боїться пробивати по воротах).

Цей запис має 3 коментар(-ів)

  1. legAToR

    критично, але правильно
    цікаво хто буде суперником у стикових матчах

  2. Prubluda

    Буде класно коли в Андори не виграють, тоді їх напевно забють після матчу…

  3. OOHFIRO

    Їм доведеться просити політичного притулку у Хорватії.

Коментарі закриті.