Фантастичне кіно 2011 року – Меланхолія, Аполлон, Супер
Люблю фантастику. Не примітивну, попкорнову, а з цікавими ходами, з філософствуванням, з науковим підґрунтям. Раніше зачитувався, а тепер дивлюсь фільми. Шкода, що зараз знімають відносно мало якісної...
