Стартував Кубок Світу 2014-2015 з біатлону

1919

У ці дні ропочалися змагання з біатлону – стартував сезон Кубка Світу 2014-2015. Зараз взагалі пік трансляцій моїх улюблених видів спорту (телевізійної версії):

  • єврофутбол
  • снукер
  • біатлон

Футбол останнім часом якийсь не інтригуючий, про снукер я вже написав, а у неділю відбулась біатлонна гонка в Естерсунді (Швеція) – змішана естафета.

Чудова гонка вийшла. Наша команда зайняла четверте місце – це дуже хороший результат. Ну, а якщо взяти до уваги що росіяни опинились на 12 місці (дванадцятому!), то взагалі прекрасний старт сезону вдався.

Поразки росіян і їх допінгові скандали трохи знижують інтригу в цьому виді спорту – це не дуже добре. Німецький біатлон теж сильно здав. Красуня (спортсменка, комсомолка) Магдалена Нойнер завершила спортивну кар’єру, і це мене дуже засмучує – я так любив дивитись, як вона стріляє з положення лежачи.

Отже, хто наші українські герої у змішаній естафеті? Це:
жінки: Бурдига, Валя Семеренко
чоловіки: Підручний, Семенов

Гонку виграли французи (переважно, завдяки Мартену Фуркаду), за ними – норвежці (та де ж вони тих біатлоністів постійно беруть?), треті – німці (такий результат для них вже вважається успіхом).

Тепер чекаємо на пряму трансляцію індивідуальної гонки чоловіків з біатлону – середа, 3 грудня, 18.00, і жінок – 4 грудня, 18.00

А поки – дивіться відео зі змішаної естафети:

https://www.youtube.com/watch?v=c9pWk9SNeI4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я